Regulamin

Regulamin szkoły tenisowej PLAY LOUD ma na celu określenie zasad działania szkoły. Zasady w nim zawarte dotyczą wszystkich uczestników zajęć organizowanych przez Szkołę Tenisową PLAY LOUD.

Uczestnicy zajęć zobowiązani są do przestrzegania regulaminu szkoły tenisowej PLAY LOUD oraz zasad etyki gry w tenisa ziemnego. Uczestnictwo w zajęciach równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.

 1. Korty są czynne:
  • poniedziałek -piątek: 8.00-22.00
  • sobota-niedziela: 8.00-22.00
 2. Zasady opłat za korzystanie z kortów ustalone są w cenniku.
 3. W czasie pobytu na korcie obowiązuje obuwie sportowe o gładkiej podeszwie oraz strój sportowy.
 4. Możliwa jest rezerwacja kortów. Odwołanie rezerwacji może nastąpić minimum 24 godziny przed terminem zarezerwowanej godziny najmu, po tym terminie za zarezerwowaną godzinę należy zapłacić zgodnie z obowiązującym cennikiem. Od sytuacji tej zwalniają jedynie warunki atmosferyczne uniemożliwiające grę.
 5. Kort zarezerwowany może zostać wynajęty innej osobie, jeżeli wynajmujący spóźni się 15 minut i nie powiadomi o spóźnieniu obsługi.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania rezerwacji z powodu rozgrywanych turniejów, organizacji imprez tenisowych oraz konserwacji obiektu, o czym poinformuje z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem, poprzez umieszczenie informacji na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń obok kortów.
 7. Na godzinę gry w tenisa składa się 55 minut czystej gry i 5 minut sprzątania kortu.
 8. Korzystający z kortów tenisowych nie powinien swoim zachowaniem zakłócać spokoju i utrudniać gry innym użytkownikom.
 9. Grający przebywają na korcie na własne ryzyko i odpowiedzialność.
 10. Na terenie kortów obowiązuje zakaz spożywania alkoholu oraz przebywania osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu.
 11. Na terenie kortów obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 12. Parkować można tylko w wyznaczonych do tego miejscach.
 13. Gospodarz obiektu, czyli Firma PLAY LOUD nie ponosi odpowiedzialności za niezawinione przez siebie wypadki na terenie obiektu, a także za rzeczy zagubione przez korzystających z kortów.
 14. Wszystkie skargi i wnioski należy składać obsłudze kortu.
 15. Korzystanie z kortów jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu a jego ostateczna interpretacja należy do Firmy PLAY LOUD.

Samych przyjemności i zadowolenia z gry w tenisa ziemnego życzy Firma PLAY LOUD.